1) Svatební klip: 15000,- 2-5 minut, bez originálního audia, včetně licencované hudby vybrané poskytovatelem, případně vybrané objednavatelem včetně zaslání oficiální a legální kopie. Obsahem klipu jsou především nevěsta a ženich, dominanty svatebního místa (dekorace, obřadní místo, místo hostiny, doplňky svatby, etc…) a nejemotivnější záběry dne, součástí bývá i připravované záběry při focení párových fotek, jinak se jedná o spontánní momentky, každý klip je originální, ale vždy je dominantou nevěsta a ženich, střih a barevné podání může být rozdílný od svatebního reportu a filmu.

2) Svatební klip + Svatební report: 17000,- Svatební klip: viz. výše. Svatební report: 10-30 minut reportáž z celého dne, včetně originálního audia někdy i licencované hudby vybrané poskytovatelem, případně vybrané objednavatelem včetně zaslání oficiální a legální kopie. Konkrétnější a delší záběry svatebního dne, od příprav až po večerní párty a zábavu, mluvené slovo i dialogy bývají součástí (proslovy, sliby, přípitky, etc…), řazeno nejčastěji chronologicky.

3) Svatební klip + Svatební film: 20000,- Svatební klip: viz. výše. Svatební film: 30-180 minut, autentická reportáž, včetně celých pasáží i dialogů, včetně originálního audia i licencované hudby vybrané poskytovatelem, případně vybrané objednavatelem včetně zaslání oficiální a legální kopie. Konkrétnější a delší záběry svatebního dne, od příprav až po večerní párty a zábavu, mluvené slovo i dialogy bývají součástí (proslovy, sliby, přípitky, etc…), řazeno nejčastěji chronologicky, součástí bývají celé pasáže (obřad, první tanec, zábava/hry, krájení dortu, etc….)

Tato nabídka není návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2
Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.
Pro více informací či případné dotazy, mě prosím kontaktujte na facebook stránkách, případně emailem. 

 

© 2023 By Jeff Carr. Proudly created by Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon